sobota, 24 marca 2012

WARSZTATY Z IBISKIEM-I LO NIE BEDZIE MIAŁO TAJEMNIC:)

Przedstawiamy powoli oferty warsztatowe dla Was.Mamy przyjemność gościć u siebie przezdolne scraperki,które zdradzą Wam tajemnice swojego warsztatu podczas prowadzonych przez nie szkoleń.

Dziś przedstawiamy pierwszą propozycję warsztatową:
LO-SCRAP 30*30
prowadzone przez IBISKA


Na warsztatach z podstaw scrapbookingu nauczycie się jak zacząć tworzyć piękne pamiątki bliskie sercu, a także upominki dla rodziny i przyjaciół. Podczas warsztatu przedstawię historię scrapbookingu na świecie, zaprezentuję różne style, podpowiem w jakie narzędzia na początku warto wyposażyć warsztat, w jakie zaopatrzyć się materiały, ale także czego unikać, co można znaleźć w domu, co możemy zrobić sami. W trakcie warsztatu z podstaw tworzenia LO opowiem o podstawach kompozycji stron oraz o doborze zdjęć i dodatków. Podpowiemy również jak pięknie zaprezentować wykonaną pracę. Wspólnie wykonamy krok po kroku LO (za LO rozumiemy obraz w rozmiarze 30x30cm wykonany metodą scrapbookingu i zawierający od jednego do kilku zdjęć w różnych rozmiarach, które razem z użytymi dodatkami tworzą całość kompozycji), który następnie każdy uczestnik zabierze ze sobą do domu. Serdecznie zapraszamy!

Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: zdjęcie, najlepiej czarno-białe, narzędzie tnące jak nożyczki lub nożyk, linijkę, ołówek, cienkopis (lub długopis) podkładkę/matę do cięcia.

Cena gwarantuje: W cenie warsztatu uczestnicy otrzymują zestaw materiałów potrzebny do wykonania jednej pracy (scrapa, LO). W zestawie: baza, papiery, guziki, ćwieki, kwiatki, tasiemki, journaling, tusz. Oprócz tego zapewnione będą materiały i narzędzia do wspólnego korzystania: nagrzewnica, farby, pędzle, gilotyna, trymer, alfabety, tekturowe wycinanki.

Cena warsztatu: 65zł/os.

Ilość miejsc: 20

czas:2 ha


zapisy na maila:
ibisek1@tlen.pl

26 maja Cieszyn Południowy Zlot Scrapowy godz.13.00 warsztaty z Ibiskiem!!!

1 komentarz:

CIESZYMY SIĘ Z KAŻDEGO KOMENTARZA:)